Elektroniczne Biuro Obsługi KlientaeBOK

3 czerwca już po raz czwarty Pobiegliśmy do Źródeł

ZAPISY DO IV BIEGU DO ŹRÓDEŁ

Bieg do źródeł to wydarzenie, które na stałe wpisało się w harmonogram działań promocyjno-edukacyjnych naszej Spółki. Impreza biegowa, którą  w tym roku odbyła się pod hasłem „Kurs na detoks”, łączy w sobie sportową rywalizację z zabawą i rodzinnym spędzaniem czasu. Ambasadorem wydarzenia była Katarzyna Bosacka – dziennikarka prasowa i telewizyjna, autorka kultowych już programów „Wiem, co jem" i „Wiem, co kupuję".


Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 9.00 od otwarcia stref piknikowych. Część biegowa wystartowała natomiast o godz. 11.00 od Biegu rodzinnego na dystansie 3. kilometrów, który jest idealną propozycją dla całych rodzin. Przyjazną trasę wiodącą alejkami parkowymi i ścieżką nadmorską pokonało 900 osób - zarówno maluchy w wózkach, dzieciaki na rowerkach biegowych, jak też rodzice, dorośli i dziadkowie z wnukami. Nie było tu pomiaru czasu, w myśl idei "run for fun", oraz końcowej klasyfikacji, za to na każdego na mecie czekał pamiątkowy medal i nagroda niespodzianka, którą uczestnicy mogli znaleźć w swoim pakiecie startowym. Trasę biegu zdecydowała się pokonać również ambasadorka wydarzenia.

Punktualnie w południe na trasę ruszyło 600 uczestników biegu na 10 kilometrów. W stawce nie zabrakło utytułowanych zawodniczek i zawodników, z których wielu już regularnie bierze udział w naszym biegu. Jako pierwszy linię mety przekroczył Piotr Pobłocki. Wśród pań zwyciężyła Marta Łagownik, której specjalnością jest co prawda triathlon, ale z którą zawsze należy się liczyć podczas startów na takich dystansach.

Mieszkańcy, którzy nie zdecydowali się pobiec lub wspierali swoich bliskich startujących w biegach, mogli skorzystać z atrakcji piknikowych. Zgodnie z ideą – Kurs na detoks – stanowiska promowały zdrowe nawyki konsumenckie i żywieniowe i odpoczynek od nowych technologii i stresu. W dedykowanych czterech strefach każdy mógł zadbać od swoje zdrowie – od ciała, przez umysł i budowanie relacji rodzinnych, aż po rozwijanie świadomości dbania o otaczające nas środowisko naturalne. Część piknikową uświetniły wykład Pani Kasi Bosackiej oraz przedstawienie Teatru Miniatura „Jaś i Małgosia, czyli uważaj robaczku!” – spektakl o samodzielności, lecz i ostrożności.

Tegoroczny Bieg do Źródeł był elementem realizowanej przez Spółkę GIWK kampanii „Miasto na detoksie”.

Zapraszamy do obejrzenia wybranych zdjęć (więcej na stronie https://www.facebook.com/pg/BlizejZrodel/photos/?tab=album&album_id=711191192398360) i realcji video https://www.youtube.com/watch?v=Lp9BaI-s6T4 

c.name
c.name
c.name
c.name
c.name
c.name
c.name
c.name
c.name
c.name
c.name
c.name
c.name
c.name
c.name
c.name
c.name
c.name
c.name
c.name
c.name
c.name
c.name
c.name
c.name
c.name
c.name
c.name
c.name
c.name
c.name
c.name
c.name
c.name
c.name
c.name