Elektroniczne Biuro Obsługi KlientaeBOK

Konkursy i warsztaty


Znamy już laureatów III edycji konkursu "Dlaczego sieci nie lubią śmieci?"

c.name

Wczoraj (7 listopada) jury powołane do oceny prac uczestników III edycji konkursu edukacyjnego "Dlaczego sieci nie lubią śmieci?" w składzie: - Monika Piotrowska - Szypryt - pracownik GIWK, specjalista z dziedziny ochrony środowiska - Tomasz Galiński - redaktor Radia Gdańsk, specjalista z dziedziny dziennikarstwa - Marek Swinarski - pracownik GIWK, specjalista ds. technologii wody i ścieków zakończyło swoje obrady.


UWAGA KONKURS! kolejna odsłona edukacyjnej rywalizacji pn. „Dlaczego SIECI nie lubią ŚMIECI?”

c.name

*Zapraszamy uczniów gdańskich szkół podstawowych w wieku 11-13 lat do udziału w ekologicznym konkursie edukacyjnym pn. „Dlaczego sieci nie lubią śmieci?”.* Konkurs jest organizowany w celu podkreślenia idei międzynarodowego ruchu na rzecz ochrony środowiska „Sprzątanie Świata”. Celem konkursu jest edukowanie młodzieży szkolnej na temat konsekwencji dla środowiska, jakie może wywołać pozostawianie śmieci w miejscach na ten cel nieprzeznaczonych lub wprowadzanie śmieci i chemikaliów do sieci kanalizacji sanitarnej.


II edycja konkursu "Dlaczego sieci nie lubią śmieci?"

c.name

*Zapraszamy uczniów V i VI klas gdańskich szkół podstawowych do udziału w II edycji ekologicznego konkursu edukacyjnego pn. „Dlaczego sieci nie lubią śmieci?”.* Konkurs jest organizowany w celu podkreślenia idei międzynarodowego ruchu na rzecz ochrony środowiska „Sprzątanie Świata”. Celem konkursu jest podniesienie świadomości młodzieży szkolnej na temat, jakie konsekwencje może mieć pozostawianie śmieci w miejscach na ten cel nieprzeznaczonych bądź ich wyrzucanie do kanalizacji.


Uroczyste zakończenie konkursu "Dlaczego sieci nie lubią śmieci?"

c.name

*Wczoraj w Europejskim Centrum Solidarności odbyła się uroczysta Gala Wręczenia Nagród w edukacyjnym konkursie ekologiczno-literackim „Dlaczego sieci nie lubią śmieci?”. Do udziału w uroczystości zostało zaproszonych około 400 osób, a wśród nich, tak jak informowaliśmy, laureaci i uczestnicy konkursu, ale również ich rodzice, wychowawcy, nauczyciele i koledzy ze szkolnej ławki. Zaproszenie otrzymali również jurorzy konkursu, którzy z wielkim zaangażowaniem pracowali nad wyłonieniem grupy zwycięzców.*


UROCZYSTA GALA WRĘCZENIA NAGRÓD

c.name

14 listopada ogłosiliśmy wyniki edukacyjnego konkursu literacko - ekologicznego pn. "Dlaczego sieci nie lubią śmieci?". Przyszedł teraz moment by laureaci konkursu zostali wynagrodzeni za swoją twórczą pracę.


Znamy już wyniki konkursu!

c.name

*Znamy już odpowiedź na konkursowe pytanie "Dlaczego sieci nie lubią śmieci?" i wiemy, kto, zdaniem jurorów, najtrafniej i najdowcipniej na to pytanie odpowiedział. Oznacza to, że przyszedł moment, aby ogłosić wyniki i potwierdzić, że konkursowe zmagania dobiegły końca!*