Elektroniczne Biuro Obsługi KlientaeBOK

Konkurs edukacyjny


Przedłużamy termin składania prac w konkursie "Dlaczego sieci nie lubią śmieci?"

c.name

Uwaga! Nowy termin składania prac w konkursie „Dlaczego sieci nie lubią śmieci?”. Czekamy na zgłoszenia do 29 października 2018r.


Zapraszamy do udziału w V edycji konkursu "Dlaczego sieci nie lubią śmieci?"

c.name

Rusza kolejna edycja konkursu ekologicznego "Dlaczego sieci nie lubią śmieci?". Tym razem przygotowaliśmy dla uczniów cykl darmowych warsztatów improwizacyjnych.


Raperskie piosenki edukacyjne zostały uhonorowane

c.name

W czwartek 14 grudnia 2017 r. odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród w konkursie edukacyjnym "Dlaczego sieci nie lubią śmieci?". Zaproszenie do uczestnictwa w wydarzeniu, które odbywało się na Dużej Scenie Teatru Miniatura w Gdańsku przyjęło ponad 150 osób, w tym laureaci konkursu ich rodziny, koleżanki i koledzy ze szkolnej ławki oraz wychowawcy i opiekunowie z reprezentowanych przez Nich szkół.


Znamy WYNIKI konkursu "Dlaczego sieci nie lubią śmieci?"!

c.name

*Obrady konkursowego JURY zostały zakończone. Poznajmy zwycięzców IV, raperskiej edycji konkursu edukacyjnego „Dlaczego sieci nie lubią śmieci?”.* Celem konkursu od lat jest zwiększanie wśród szkolnej młodzieży *świadomości* tego, że pozostawianie śmieci w miejscach do tego nieprzeznaczonych lub wprowadzanie śmieci i chemikaliów do sieci kanalizacji sanitarnej niesie ze sobą negatywne konsekwencje dla środowiska naturalnego, a co za tym idzie – dla każdego z nas. Celem tegorocznej edycji było też edukowanie w zakresie obecności * substancji* *niebezpiecznych* w codziennie używanych produktach (kosmetykach, środkach czystości, środkach higieny osobistej, meblach, farbach, a nawet zabawkach) oraz informowanie o * naturalnych zamiennikach* tych substancji (np. soda oczyszczona, ocet, kwasek cytrynowy, olejki zapachowe).


Uwaga! Zapraszamy do udziału w IV edycji konkursu - Dlaczego sieci nie lubią śmieci?

c.name

Przed nami *IV edycja konkursu edukacyjnego "Dlaczego sieci nie lubią śmieci?"*. Zadaniem uczestników konkursu jest ułożenie tekstu piosenki rap do gotowej bądź własnej melodii, wykonanie (solowe lub w grupie) tej piosenki oraz zapisanie utworu na dowolnym nośniku.


Znamy już laureatów III edycji konkursu "Dlaczego sieci nie lubią śmieci?"

c.name

Wczoraj (7 listopada) jury powołane do oceny prac uczestników III edycji konkursu edukacyjnego "Dlaczego sieci nie lubią śmieci?" w składzie: - Monika Piotrowska - Szypryt - pracownik GIWK, specjalista z dziedziny ochrony środowiska - Tomasz Galiński - redaktor Radia Gdańsk, specjalista z dziedziny dziennikarstwa - Marek Swinarski - pracownik GIWK, specjalista ds. technologii wody i ścieków zakończyło swoje obrady.