Elektroniczne Biuro Obsługi KlientaeBOK

Konkurs edukacyjny


Zapraszamy do udziału w V edycji konkursu "Dlaczego sieci nie lubią śmieci?"

c.name

Rusza kolejna edycja konkursu ekologicznego "Dlaczego sieci nie lubią śmieci?". Tym razem przygotowaliśmy dla uczniów cykl darmowych warsztatów improwizacyjnych.


Raperskie piosenki edukacyjne zostały uhonorowane

c.name

W czwartek 14 grudnia 2017 r. odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród w konkursie edukacyjnym "Dlaczego sieci nie lubią śmieci?". Zaproszenie do uczestnictwa w wydarzeniu, które odbywało się na Dużej Scenie Teatru Miniatura w Gdańsku przyjęło ponad 150 osób, w tym laureaci konkursu ich rodziny, koleżanki i koledzy ze szkolnej ławki oraz wychowawcy i opiekunowie z reprezentowanych przez Nich szkół.


Znamy WYNIKI konkursu "Dlaczego sieci nie lubią śmieci?"!

c.name

*Obrady konkursowego JURY zostały zakończone. Poznajmy zwycięzców IV, raperskiej edycji konkursu edukacyjnego „Dlaczego sieci nie lubią śmieci?”.* Celem konkursu od lat jest zwiększanie wśród szkolnej młodzieży *świadomości* tego, że pozostawianie śmieci w miejscach do tego nieprzeznaczonych lub wprowadzanie śmieci i chemikaliów do sieci kanalizacji sanitarnej niesie ze sobą negatywne konsekwencje dla środowiska naturalnego, a co za tym idzie – dla każdego z nas. Celem tegorocznej edycji było też edukowanie w zakresie obecności * substancji* *niebezpiecznych* w codziennie używanych produktach (kosmetykach, środkach czystości, środkach higieny osobistej, meblach, farbach, a nawet zabawkach) oraz informowanie o * naturalnych zamiennikach* tych substancji (np. soda oczyszczona, ocet, kwasek cytrynowy, olejki zapachowe).


Uwaga! Zapraszamy do udziału w IV edycji konkursu - Dlaczego sieci nie lubią śmieci?

c.name

Przed nami *IV edycja konkursu edukacyjnego "Dlaczego sieci nie lubią śmieci?"*. Zadaniem uczestników konkursu jest ułożenie tekstu piosenki rap do gotowej bądź własnej melodii, wykonanie (solowe lub w grupie) tej piosenki oraz zapisanie utworu na dowolnym nośniku.


Znamy już laureatów III edycji konkursu "Dlaczego sieci nie lubią śmieci?"

c.name

Wczoraj (7 listopada) jury powołane do oceny prac uczestników III edycji konkursu edukacyjnego "Dlaczego sieci nie lubią śmieci?" w składzie: - Monika Piotrowska - Szypryt - pracownik GIWK, specjalista z dziedziny ochrony środowiska - Tomasz Galiński - redaktor Radia Gdańsk, specjalista z dziedziny dziennikarstwa - Marek Swinarski - pracownik GIWK, specjalista ds. technologii wody i ścieków zakończyło swoje obrady.


UWAGA KONKURS! kolejna odsłona edukacyjnej rywalizacji pn. „Dlaczego SIECI nie lubią ŚMIECI?”

c.name

*Zapraszamy uczniów gdańskich szkół podstawowych w wieku 11-13 lat do udziału w ekologicznym konkursie edukacyjnym pn. „Dlaczego sieci nie lubią śmieci?”.* Konkurs jest organizowany w celu podkreślenia idei międzynarodowego ruchu na rzecz ochrony środowiska „Sprzątanie Świata”. Celem konkursu jest edukowanie młodzieży szkolnej na temat konsekwencji dla środowiska, jakie może wywołać pozostawianie śmieci w miejscach na ten cel nieprzeznaczonych lub wprowadzanie śmieci i chemikaliów do sieci kanalizacji sanitarnej.