Elektroniczne Biuro Obsługi KlientaeBOK

Konkurs edukacyjny


Znamy już laureatów III edycji konkursu "Dlaczego sieci nie lubią śmieci?"

c.name

Wczoraj (7 listopada) jury powołane do oceny prac uczestników III edycji konkursu edukacyjnego "Dlaczego sieci nie lubią śmieci?" w składzie: - Monika Piotrowska - Szypryt - pracownik GIWK, specjalista z dziedziny ochrony środowiska - Tomasz Galiński - redaktor Radia Gdańsk, specjalista z dziedziny dziennikarstwa - Marek Swinarski - pracownik GIWK, specjalista ds. technologii wody i ścieków zakończyło swoje obrady.


UWAGA KONKURS! kolejna odsłona edukacyjnej rywalizacji pn. „Dlaczego SIECI nie lubią ŚMIECI?”

c.name

*Zapraszamy uczniów gdańskich szkół podstawowych w wieku 11-13 lat do udziału w ekologicznym konkursie edukacyjnym pn. „Dlaczego sieci nie lubią śmieci?”.* Konkurs jest organizowany w celu podkreślenia idei międzynarodowego ruchu na rzecz ochrony środowiska „Sprzątanie Świata”. Celem konkursu jest edukowanie młodzieży szkolnej na temat konsekwencji dla środowiska, jakie może wywołać pozostawianie śmieci w miejscach na ten cel nieprzeznaczonych lub wprowadzanie śmieci i chemikaliów do sieci kanalizacji sanitarnej.


Gala II edycji konkursu ekologicznego "DLACZEGO SIECI NIE LUBIĄ ŚMIECI?"

c.name

*Uroczysta gala wręczenia nagród w ekologicznym konkursie edukacyjnym „DLACZEGO SIECI NIE LUBIĄ ŚMIECI” już za nami. **Laureaci i uczestnicy konkursu, ale również ich rodzice, wychowawcy, nauczyciele i koledzy ze szkolnej ławki spotkali się* *na Dużej Scenie Teatru Miniatura w Gdańsku, gdzie oprócz nagród na uczestników czekała niespodzianka w postaci przedstawienia Teatru Miniatura "Zostań przyjacielem".* *Frekwencja była bardzo wysoka, co ogromnie nas cieszy. *


Wyniki konkursu

c.name

Znamy już laureatów II edycji konkursu „Dlaczego sieci nie lubią śmieci?”. Nagrody zostały przyznane w trzech kategoriach wiekowych 10, 11 i 12 lat. Dodatkowo, przyznano nagrodę specjalną, nagrodę dla najaktywniejszej szkoły oraz dla klasy, która złożyła najwięcej prac.


I etap konkursu - za nami!

c.name

1 listopada upłynął termin skłądania prac w naszym ekologicznym konkursie plastycznym "Dlaczego sieci nie lubią śmieci?". Adresatem konkursu są ucznieowie V i VI klas szkół podstawowych, którzy nadesłali aż 144 prace.


Konkurs ekologiczny

c.name