Elektroniczne Biuro Obsługi KlientaeBOK

Aktualności


GIWK - partnerem strategicznym projektu WETEFF

c.name

WETEFF - projekt pod pełną nazwą "Towards recommendations for best practice for design, operation and monitoring of constructed wetlands for effluents from Sewage Treatment Plants (STPs) in the Baltic region" ma na celu rozpoznanie możliwości zastosowania oczyszczalni hydrofitowych do ochrony Morza Bałtyckiego.


Głosowanie internetowowe - konkurs "Nie lej wody!"

c.name

Zachęcamy do oddawania głosów na najlepszy film zrealizowany przez uczestników konkursu Programu Edukacji Morskiej w Gdańsku „Nie lej wody!”. Nasza Spółka w ramach podjętej współpracy wspiera Program Edukacji Morskiej i m.in. opracowała pakiet inforacyjny mający ułatwić uczestnikom konkursu przygotowanie się do realizacji zadania konkursowego. GIWK brał również udział w obradach jury, mających na celu wyłonienie najlepszej dziesiątki do głosowania internetowego.


BYLIŚMY BLIŻEJ ŹRÓDEŁ

c.name

Dziękujemy wszystkim, którzy razem z nami spędzali słoneczne, sobotnie popołudnie 8 czerwca. Mamy nadzieję, że podobała Wam się nasza wodno- ekologiczna podróż.


WODA Z UJĘCIA LIPCE NA CAŁEJ WYSPIE SOBIESZEWSKIEJ

c.name

Zakończyła się kolejna faza budowy magistrali wodociągowej – inwestycji prowadzonej w ramach Gdańskiego projektu wodno-ściekowego etap II.


Wśród zdrojów..., czyli CORAZ BLIŻEJ ŹRÓDEŁ

c.name

SOBOTA 8 CZERWCA 2013, GRA MIEJSKA i PIKNIK DEPTAK NADMORSKI OD BRZEŹNA OD JELITKOWA


Z Mielna z medalami

c.name

Debiut drużyny GIWK w XXIII Ogólnopolskiej Spartakiadzie Pracowników Wodociągów i Kanalizacji Unieście/Mielno. I od razu nasza drużyna wróciła z medalami.