Elektroniczne Biuro Obsługi KlientaeBOK

Aktualności


JUŻ W CZERWCU NAPIJEMY SIĘ WODY Z NOWEGO ZDROJU

c.name

Do czterech zdrojów, które w ubiegłym roku postawiliśmy w pasie nadmorskim już niebawem dołączy kolejny. Tym razem urządzenie, z którego płynie zdrowa woda pitna, stanie przy ul. Brzeźnieńskiej (na wysokości skrzyżowania z ul. Młodzieży Polskiej).


Uczestnicy projektu StarDust Clean Water wizytowali Oczyszczalnię Ścieków Gdańsk Wschód oraz spalarnię osadów ściekowych

c.name

Przedstawiciele różnych krajów rejonu Morza Bałtyckiego biorący udział w projekcie StarDust Clean Water odwiedzili Oczyszczalnię Ścieków Gdańsk Wschód.


Gimnazjaliści badają jakość wód Zatoki Gdańskiej

c.name

7 maja 2013 odbyła się inauguracja czwartej edycji Programu Edukacji Morskiej w Gdańsku, realizowanego od 2010 roku. Program adresowany jest do uczniów gdańskich gimnazjów, którzy wypływają w edukacyjne rejsy po wodach Zatoki Gdańskiej.


ZDROJE ULICZNE W PLEBISCYCIE „TOP PRODUKT Z POMORZA 2013 ”

c.name

ZDROJE ULICZNE, które w ubiegłym roku postawiliśmy w pasie nadmorskim znalazły się wśród 18 produktów nominowanych w plebiscycie TOP PRODUKT POMORZA organizowanym przez „Dziennik Bałtycki”.


Spotkanie obywatelskie w dzielnicy Osowa

c.name

Zapraszamy do naszego punktu informacyjnego podczas spotkania obywatelskiego "Mój dom, moja dzielnica, moje miasto" z mieszkańcami osiedla Osowa.


Rozpoczyna się odtworzenie nawierzchni ul. Kartuskiej.

c.name

To ostatni etap przebudowy kanalizacji sanitarnej wzdłuż jezdni. Prace odtworzeniowe prowadzone będą od rejonu posesji przy ul. Kartuskiej 239 do skrzyżowania ul. Kartuskiej z ul. Zielony Stok. Roboty rozpoczynają się 18 kwietnia 2013 roku i będą trwały do końca kwietnia.