Elektroniczne Biuro Obsługi KlientaeBOK

Aktualności


Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w dzielnicy Gdańsk Osowa

c.name

Pod koniec września 2017 roku rozpoczęła się realizacja inwestycji pn. "Budowa układów drogowych wraz z kanalizacją deszczową oraz zbiornikiem retencyjnym Osowa II w Gdańsku Osowej - Etap II"


Przebudowa kolektorów sanitarnych w Gdańsku

c.name

W drugiej połowie 2017 roku Spółka GIWK rozpoczęła realizację inwestycji prowadzących do przebudowy kolektorów sanitarnych w wielu lokalizacjach na terenie miasta. Inwestycje są dofinansowane ze środków unijnych w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020.


Inwestycje wodociągowe w Gdańsku w 2017 roku

c.name

W drugiej połowie 2017 roku Spółka GIWK realizowała kilka znaczących inwestycji związanych z przebudową sieci wodociągowej.


27 grudnia i 2 stycznia - dni wolne

c.name

Uprzejmie informujemy, że w dniach 27.12.2017r. oraz 02.01.2018r. biuro Gdańskiej Infrastruktury Wodociągowo-Kanalizacyjnej Sp. z o.o. przy ul. Kartuskiej 201 będzie nieczynne. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i zapraszamy do kontaktu w dniach 28-29.12.2017 r. oraz od 03.01.2018 r.


Raperskie piosenki edukacyjne zostały uhonorowane

c.name

W czwartek 14 grudnia 2017 r. odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród w konkursie edukacyjnym "Dlaczego sieci nie lubią śmieci?". Zaproszenie do uczestnictwa w wydarzeniu, które odbywało się na Dużej Scenie Teatru Miniatura w Gdańsku przyjęło ponad 150 osób, w tym laureaci konkursu ich rodziny, koleżanki i koledzy ze szkolnej ławki oraz wychowawcy i opiekunowie z reprezentowanych przez Nich szkół.


Znamy WYNIKI konkursu "Dlaczego sieci nie lubią śmieci?"!

c.name

*Obrady konkursowego JURY zostały zakończone. Poznajmy zwycięzców IV, raperskiej edycji konkursu edukacyjnego „Dlaczego sieci nie lubią śmieci?”.* Celem konkursu od lat jest zwiększanie wśród szkolnej młodzieży *świadomości* tego, że pozostawianie śmieci w miejscach do tego nieprzeznaczonych lub wprowadzanie śmieci i chemikaliów do sieci kanalizacji sanitarnej niesie ze sobą negatywne konsekwencje dla środowiska naturalnego, a co za tym idzie – dla każdego z nas. Celem tegorocznej edycji było też edukowanie w zakresie obecności * substancji* *niebezpiecznych* w codziennie używanych produktach (kosmetykach, środkach czystości, środkach higieny osobistej, meblach, farbach, a nawet zabawkach) oraz informowanie o * naturalnych zamiennikach* tych substancji (np. soda oczyszczona, ocet, kwasek cytrynowy, olejki zapachowe).