Elektroniczne Biuro Obsługi KlientaeBOK

Dla mieszkańców


Materiały informacyjne

c.name

W celu zwiększenia świadomości nt. szkodliwych substancji znajdujących się w produktach wykorzystywanych przez nas w życiu codziennym oraz wskazania bezpieczniejszych zamienników, przygotowaliśmy materiały informacyjne. Możesz je swobodnie ściągnąć i wykorzystywać do celów niekomercyjnych. Pamiętaj, że publikacje są objęte prawami autorskimi. Jeśli potrzebujesz ich w formie wydrukowanej, skontaktuj się z nami.


Wyniki badań uczestników pilotażu

c.name

Badaniem objęto 9 rodzin zamieszkujących teren Gdańska – uczestników projektu pilotażowego realizowanego w ramach kampanii „Miasto na detoksie”. Wśród uczestników badania przeważały rodziny 3- i 4-osobowe (po 4 rodziny), jedno gospodarstwo domowe prowadzone było 1 osobę. Najstarsi, dorośli uczestnicy pilotażu mieli ponad pięćdziesiąt lat (54 i 52), najmłodsi – 32 lata. Dzieci były w wieku od niespełna roku do 18 lat. Badaniem objęto łącznie 26 osób z 29 biorących udział w pilotażu, jednak, do dalszych analiz statystycznych włączono wyniki dla 23 osób (7 rodzin), u których udało się pobrać próbki na początku projektu i po jego zakończeniu.


Start pilotażu kampanii "Miasto na detoksie”

c.name

W poniedziałek, 11 września 2017 r., odbyła się konferencja prasowa inaugurująca projekt pilotażowy Miasto na Detoksie, kampanii realizowanej w ramach międzynarodowego projektu NonHazCity.


Kolejne warsztaty dla dzieci z przygotowywania ekologicznych środków czystości

c.name

*W ramach realizacji kampanii „Miasto na detoksie”, która rozpoczęła się w Gdańsku 22 marca 2017 r. przeprowadziliśmy kolejne warsztaty dla dzieci z przygotowywania ekologicznych środków czystości.*


3 czerwca już po raz czwarty Pobiegliśmy do Źródeł

c.name

Bieg do źródeł to wydarzenie, które na stałe wpisało się w harmonogram działań promocyjno-edukacyjnych naszej Spółki. Impreza biegowa, którą w tym roku odbyła się pod hasłem „Kurs na detoks”, łączy w sobie sportową rywalizację z zabawą i rodzinnym spędzaniem czasu. Ambasadorem wydarzenia była Katarzyna Bosacka – dziennikarka prasowa i telewizyjna, autorka kultowych już programów „Wiem, co jem" i „Wiem, co kupuję".


Miasto na detoksie

c.name

KAMPANIA DLA MIESZKAŃCÓW