Elektroniczne Biuro Obsługi KlientaeBOK

Konkursy i warsztaty


Frekwencja w konkursie "Dlaczego sieci nie lubią śmieci?"

c.name

4 listopada upłynął termin składania prac w konkursie ekologicznym "Dlaczego sieci nie lubią śmieci?". Okazało się, że nawet 11- i 12-latkowie mają dużo do powiedzenia w tym temacie, a mówienie wierszem nie jest żadną przeszkodą.


Konkurs "Dlaczego SIECI nie lubią ŚMIECI?"

c.name

*Zapraszamy uczniów V i VI klas gdańskich szkół podstawowych do udziału w ekologicznym konkursie edukacyjnym pn. „Dlaczego sieci nie lubią śmieci?”.* Konkurs jest organizowany w celu podkreślenia idei międzynarodowego ruchu na rzecz ochrony środowiska „Sprzątanie Świata”. Celem konkursu jest zwiększenie świadomości młodzieży szkolnej, że niewłaściwe postępowanie z odpadami (śmieciami) może również oddziaływać na jakość wody pitnej i gospodarkę ściekową.


Uwaga konkurs fotograficzny "Energię czerpię z wody!"

c.name

*Po sukcesie poprzednich edycji, które cieszyły się dużym zainteresowaniem młodzieży z całej Polski, Program Edukacji Morskiej w Gdańsku już po raz czwarty ogłasza ogólnopolski konkurs ekologiczny.*


NAMALUJ WODĘ, KTÓRA ŻYJE WŚRÓD NAS

c.name

Stwierdzenie, że woda jest wszędzie nie jest przesadą. Nie sposób znaleźć organizmu lub rzeczy, która nie miałaby w sobie choć odrobiny wody. Krąży ona wokół nas nieustannie. Z głębi Ziemi woda dostaje się do naszych domów.


Konkurs "Postaw na OZE" rozstrzygnięty

c.name

Kilkumiesięczna praca uczniów i organizatorów konkursu przyniosła oczekiwany efekt.


Finał konkursu multimedialnego „Postaw na OZE”

c.name

Głosujemy na najlepszy spot promujący wybrane źródła energii odnawialnej, przygotowane przez uczestników warsztatów multimedialnych. Zapraszamy do głosowania na najlepszy spot na stronie www.postawnaoze.blogspot.com[1]. [1] http://www.postawnaoze.blogspot.com/