Elektroniczne Biuro Obsługi KlientaeBOK

Wydarzenia

Jednym z zadań GIWK Sp. z o.o. jest wspieranie edukacji dzieci i młodzieży w zakresie ochrony środowiska naturalnego. Przybliżamy najmłodszym mieszkańcom Gdańska zagadnienia związane z ochroną zasobów naturalnych wody oraz Morza Bałtyckiego oraz energią odnawialną. Współpracujemy z organizacjami pozarządowymi, instytucjami i przedsiębiorstwami, które zajmują się ochroną środowiska. Do wspólnych działań angażujemy także grupy artystyczne. Szczególną troską otoczyliśmy gdański Pas Nadmorski, gdzie znajduje się strefa ochrony ujęć wody Czarny Dwór i Zaspa.

Zapraszamy do zgłaszania się szkół do udziału w proponowanych akcjach.


Sprzątanie Pasa Nadmorskiego

c.name

Kolejny raz sprzątaliśmy okolice ujęcia wody Czarny Dwór, które zapewnia wodę pitną około 30% mieszkańców Gdańska.


Warsztaty Środowiskowe w ramach konkursu "Postaw na OZE"

c.name

W ramach konkursu multimedialnego "Postaw na OZE. Zareklamuj źródło energii odnawialnej." organizowanego przez Spółkę we współpracy z Wydziałem Środowiska Urzędu Miejskiego w Gdańsku oraz gdańską Kolonią Artystów odbyły się warsztaty środowiskowe.


Wizyta studyjna gości z Norwegii

c.name

W dniach 23 i 24 kwietnia b.r. gościliśmy w Gdańsku przedstawicieli firmy zajmującej się wodą, ściekami i odpadami z miasta Kopervik w gminie Karmøy w Norwegii.


Wspieramy inicjatywy ekologiczne

c.name

Gdańskie Przedszkolaki coraz częściej zajmują się sprawami ekologii.


Targi Przedszkolaka – edukujemy najmłodszych

c.name

Edukacja ekologiczna prowadzona przez naszą Spółkę zatacza coraz szersze kręgi.


Dzień Wody z Szkole Podstawowej nr 17

c.name

Międzynarodowy Dzień Wody obchodzony 22 marca stał się przyczynkiem do świętowania Szkolnego Dnia Wody w Szkole Podstawowej nr 17 w Gdańsku.