Elektroniczne Biuro Obsługi KlientaeBOK

Aktualności


Więcej kanalizacji sanitarnej w rejonie ulicy Olimpijskiej i Łyżwiarskiej

c.name

300 dodatkowych metrów kanalizacji sanitarnej i 80 kolejnych mieszkańców podłączonych do miejskiej sieci kanalizacyjnej w ulicy Olimpijskiej, Łyżwiarskiej, Saneczkarskiej, Łuczniczej i Podleckiego.


Nowa inwestycja w gdańskim Jasieniu

c.name

Rozpoczyna się kolejna inwestycja w ramach Gdańskiego projektu wodno-ściekowego etap III, dofinansowanego ze środków POiŚ Unii Europejskiej. Prace będą realizowane w ul. Kartuskiej na odcinku pomiędzy ul. Zwierzyniecką a ul. Szczytników oraz w ulicy Borsuczej i Rysiej.


ŚWIATOWY DZIEŃ WODY

c.name

22-24 marca RODZINNA GRA PARKOWA I DARMOWE BILETY NA WYJĄTKOWĄ WYSTAWĘ


PRZETARG. Wykonanie przebudowy kamienicy przy ul. Rycerskiej 10

c.name

Ogłaszamy przetarg na WYKONANIE PRZEBUDOWY KAMIENICY PRZY UL. RYCERSKIEJ 10 W GDAŃSKU wpisanej do Rejestru Zabytków Województwa Pomorskiego.


Przebudowa sieci wodociągowej w ul. Złotników.

c.name

Wspólnie z Dyrekcją Rozbudowy Miasta Gdańska realizujemy inwestycję polegającą na *przebudowie sieci wodociągowej oraz modernizacji jezdni i chodników w ul. Złotników w Gdańsku.*


Budowa kanalizacji sanitarnej i kanalizacji deszczowej wraz z budową toalet na terenie Gdańskiego ZOO.

c.name

W dniu 21.12.2018 r. planowane jest rozpoczęcie inwestycji mającej na celu budowę kanalizacji sanitarnej i deszczowej wraz z budową toalet na terenie Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego. Inwestycja ta jest potrzebna, ponieważ obecnie jest za mało toalet na terenie Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego w stosunku do ilości zwiedzających. Większość istniejących toalet wymaga remontu.