Elektroniczne Biuro Obsługi KlientaeBOK

Aktualności

ITPO2

X Jubileuszowa Konferencja "Suszenie i termiczne przekształcanie osadów" w Gdańsku

Konferencja stałą się okazją do zaprezentowania naszych doświadczeń w zakresie eksploatacji Instalacji Termicznego Przekształcania Osadów ściekowych (ITPO), która znajduje się na terenie Oczyszczalni Ścieków Gdańsk Wschód. Skupiliśmy się głównie na aspekcie ekonomicznym prezentując referat pn. "Ekonomika procesu termicznego przekształcania osadów ściekowych na przykładzie ITPO w Gdańsku". Dodatkowo, uczestnicy konferencji zostali zaproszeni do odwiedzenia naszej instalacji. Wizyta studyjna odbyła się 22 września i wzięło w niej udział 65 osób.


Kolejne warsztaty dla dzieci z przygotowywania ekologicznych środków czystości

c.name

*W ramach realizacji kampanii „Miasto na detoksie”, która rozpoczęła się w Gdańsku 22 marca 2017 r. przeprowadziliśmy kolejne warsztaty dla dzieci z przygotowywania ekologicznych środków czystości.*


3 czerwca już po raz czwarty Pobiegliśmy do Źródeł

c.name

Bieg do źródeł to wydarzenie, które na stałe wpisało się w harmonogram działań promocyjno-edukacyjnych naszej Spółki. Impreza biegowa, którą w tym roku odbyła się pod hasłem „Kurs na detoks”, łączy w sobie sportową rywalizację z zabawą i rodzinnym spędzaniem czasu. Ambasadorem wydarzenia była Katarzyna Bosacka – dziennikarka prasowa i telewizyjna, autorka kultowych już programów „Wiem, co jem" i „Wiem, co kupuję".


IV BIEG DO ŹRÓDEŁ. KIBICUJ ZAWODNIKOM I SPOTKAJ SIĘ Z KATARZYNĄ BOSACKĄ

c.name

Półtora tysiąca zawodników zapisało się do IV biegu do źródeł.* *


KONKURS ARCHITEKTONICZNY GRODZA KAMIENNA

c.name

Ogłaszamy konkurs na OPRACOWANIE KONCEPCJI URBANISTYCZNO-ARCHITEKTONICZNEJ SIEDZIBY GIWK - UL. GRODZA KAMIENNA 2 W GDAŃSKU


KONCERT CARILLONOWY Pulsaria Perpetua

c.name

Jesteśmy partnerem ciekawego wydarzenia artystycznego, które organizuje Polskie Stowarzyszenie Carillonowe. Podczas koncertu wystąpi także Fontanna Heweliusza.


ZAPISY DO IV BIEGU DO ŹRÓDEŁ

c.name

BIEG ODBĘDZIE SIĘ 3 CZERWCA. ZAPISY TRWAJĄ OD 20 KWIETNIA DO 28 MAJA 2017 ROKU.