Elektroniczne Biuro Obsługi KlientaeBOK

Aktualności

ITPO2

X Jubileuszowa Konferencja "Suszenie i termiczne przekształcanie osadów" w Gdańsku

Konferencja stałą się okazją do zaprezentowania naszych doświadczeń w zakresie eksploatacji Instalacji Termicznego Przekształcania Osadów ściekowych (ITPO), która znajduje się na terenie Oczyszczalni Ścieków Gdańsk Wschód. Skupiliśmy się głównie na aspekcie ekonomicznym prezentując referat pn. "Ekonomika procesu termicznego przekształcania osadów ściekowych na przykładzie ITPO w Gdańsku". Dodatkowo, uczestnicy konferencji zostali zaproszeni do odwiedzenia naszej instalacji. Wizyta studyjna odbyła się 22 września i wzięło w niej udział 65 osób.


KONKURS ARCHITEKTONICZNY GRODZA KAMIENNA

c.name

Ogłaszamy konkurs na OPRACOWANIE KONCEPCJI URBANISTYCZNO-ARCHITEKTONICZNEJ SIEDZIBY GIWK - UL. GRODZA KAMIENNA 2 W GDAŃSKU


KONCERT CARILLONOWY Pulsaria Perpetua

c.name

Jesteśmy partnerem ciekawego wydarzenia artystycznego, które organizuje Polskie Stowarzyszenie Carillonowe. Podczas koncertu wystąpi także Fontanna Heweliusza.


ZAPISY DO IV BIEGU DO ŹRÓDEŁ

c.name

BIEG ODBĘDZIE SIĘ 3 CZERWCA. ZAPISY TRWAJĄ OD 20 KWIETNIA DO 28 MAJA 2017 ROKU.


ZAKOŃCZYLIŚMY ODTWARZANIE NAWIERZCHNI W UL. CHLEBNICKIEJ

c.name

Zakończyła się kolejna inwestycja mająca na celu poprawę funkcjonowania systemu odprowadzania ścieków w Gdańsku.


Przebudowa sieci wodociągowej w ul. Piastowskiej. Będą utrudnienia w ruchu.

c.name

W związku z przebudową sieci wodociągowej w ul. Piastowskiej w dniach od *19 kwietnia 2017 r.* *od godz. 5:00 rano do końca maja 2017 r.* nastąpi zmiana organizacji ruchu na ul. Piastowskiej na odcinku od ul. Droszyńskiego do ul. Beniowskiego i zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy w kierunku do Al. Grunwaldzkiej.


W Gdańsku dyskutuje się o wodzie

c.name

*Przedstawiciele administracji publicznej i firm komercyjnych wymieniali się doświadczeniami w zakresie zarządzania wodami opadowymi w czasie konferencji Stormwater Poland 2017, która odbyła się w dniach 27-28.03 w Europejskim Centrum Solidarności.* *Partnerami przedsięwzięcia były dwie gdańskie spółki zajmujące się zarzadzaniem wodą GIWK i Gdańskie Wody.*