Elektroniczne Biuro Obsługi KlientaeBOK

Aktualności


Zakończenie prac w gdańskim Jasieniu

c.name

Zakończyła się kolejna inwestycja w ramach Gdańskiego projektu wodno-ściekowego etap III, dofinansowanego ze środków POiŚ Unii Europejskiej. Prace zostały zrealizowane w ul. Kartuskiej na odcinku pomiędzy ul. Zwierzyniecką a ul. Szczytników oraz w ulicy Borsuczej i Rysiej.


Zamknięcie ul. Kamienna Grobla do 24 lipca

c.name

Do 24 lipca 2020 r. został przedłużony termin zamknięcia ul. Kamienna Grobla w Gdańsku. W tym czasie nadal obowiązują objazdy w ciągu ulic Długie Ogrody i Podwale Przedmiejskie.


Za nami 7. Bieg do źródeł w przełomowej, bo wirtualnej formule.

c.name

Nowa formuła to nowe wyzwanie zarówno dla nas jako organizatorów (GOS i GIWK), jak i dla naszych Biegaczy. Dlatego, jest nam niezmiernie miło, że odzew był liczny, jak na warunki i obostrzenia związane z pandemią, i że wśród uczestników znaleźli się stali bywalcy wydarzenia, którzy są z nami od lat.


Ponowne zwężenie ul. Sandomierskiej na wysokości z ul. Równą

c.name

Ze względu na konieczność wykonania prac naprawczych nawierzchni ul. Sandomierskiej, *od **godzin popołudniowych w dniu 10 lipca do godzin porannych 13 lipca *jezdnia ponownie zostanie zwężona do jednego pasa na wysokości skrzyżowania z ul. Równą.


Od 24 czerwca utrudnienia w ruchu drogowym na ul. Słowackiego

c.name

W pierwszym etapie prac kierowcy mogą się spodziewać utrudnień na odcinku od ul. Reymonta do ul. Chrzanowskiego.


Do 26 czerwca zwężenie ul. Sandomierskiej na wysokości z ul. Równą

c.name

Ze względu na zmianę warunków technologicznych zmienił się także termin zakończenia prac przy skrzyżowaniu ulicy Sandomierskiej i Równej.