Elektroniczne Biuro Obsługi KlientaeBOK

Aktualności


Przygotowanie Fontanny Heweliusza na sezon zimowy

c.name

12 października 2017 r. dokonano wyłączenia Fontanny Heweliusza na okres zimowy. Tym samym oficjalnie zakończono czwarty sezon jej funkcjonowania. W czwartek 19 października 2017 r. wokół obiektu pojawi się specjalne ogrodzenie.


Ogłoszono wyniki konkursu na zagospodarowanie Grodzy Kamiennej

c.name

20 września 2017, o godzinie 16.00 w siedzibie Stowarzyszenia Architektów Polskich Oddział Wybrzeże w Gdańsku zostały ogłoszone wyniki konkursu na opracowanie koncepcji urbanistyczno – architektonicznej siedziby miejskiej Spółki Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna przy ul. Grodza Kamienna 2 w Gdańsku.


Uwaga! Zapraszamy do udziału w IV edycji konkursu - Dlaczego sieci nie lubią śmieci?

c.name

Przed nami *IV edycja konkursu edukacyjnego "Dlaczego sieci nie lubią śmieci?"*. Zadaniem uczestników konkursu jest ułożenie tekstu piosenki rap do gotowej bądź własnej melodii, wykonanie (solowe lub w grupie) tej piosenki oraz zapisanie utworu na dowolnym nośniku.


Start pilotażu kampanii "Miasto na detoksie”

c.name

W poniedziałek, 11 września 2017 r., odbyła się konferencja prasowa inaugurująca projekt pilotażowy Miasto na Detoksie, kampanii realizowanej w ramach międzynarodowego projektu NonHazCity.


Przebudowa sieci wodociągowej w ul. Tamka i Falck Polonusa

c.name

Inwestycja rozpoczęła się 4 sierpnia 2017 r. Jej celem jest zapewnienie ciągłości dostaw wody dla mieszkańców w rejonie ulic Tamka i Falck Polonusa oraz poprawa jakości dostarczanej wody i zmniejszenie awaryjności sieci wodociągowej dzięki wymianie odcinka wodociągu z 1934 r.


Przebudowa sieci wodociągowej w ul. Wileńskiej

c.name

21 lipca 2017 r. rozpocząły się prace w celu przepudowy sieci wodociągowej w ulicy Wileńskiej. Inwestycja realizowana jest na odcinku od ul. Raciborskiego do zasuwy strefowej przy ul. Suwalskiej. Planowo prace powinny zakończyć się w styczniu 2018 r.