Elektroniczne Biuro Obsługi KlientaeBOK

Aktualności


Zapraszamy do udziału w V edycji konkursu "Dlaczego sieci nie lubią śmieci?"

c.name

Rusza kolejna edycja konkursu ekologicznego "Dlaczego sieci nie lubią śmieci?". Tym razem przygotowaliśmy dla uczniów cykl darmowych warsztatów improwizacyjnych.


Budowa linii tramwajowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą w ulicy Nowej Bulońskiej Północnej w Gdańsku w ramach Gdańskiego Projektu Komunikacji Miejskiej – etap IVA

c.name

W dniu 19.04.2018 r. rozpoczęła się inwestycja mająca na celu połączenie południowej i północnej części Gdańska, budowę nowej linii tramwajowej, usprawnienie ruchu miejskiego oraz zwiększenie bezpieczeństwa. Inwestycja realizowana jest w ramach ,,Strategicznego programu transportowego dzielnicy południe w mieście Gdańsku”.


Budowa toalety publicznej przy wejściach na plaże nr 46, 48, 50, 60, 63, 75, 78 od Jelitkowa do Brzeźna w Gdańsku.

c.name

W dniu 19.02.2018 r. rozpoczęto inwestycję mającą na celu budowę toalety publicznej przy wejściach nr 46, 48, 50, 63 na plaży w Brzeźnie wraz z odpowiednią instalacją wodociągowo-kanalizacyjną, służącą do odprowadzania ścieków z nowo wybudowanych toalet.


Przebudowa sieci wodociągowej wraz z odtworzeniem nawierzchni drogowej w ul. Poznańskiej w Gdańsku, na odcinku od ul. Gen. Bora-Komorowskiego do ul. Czerwony Dwór

c.name

Z dniem 17.09.2018 r. rozpoczyna się inwestycja mająca na celu unowocześnienie sieci wodociągowej na odcinku od ul. Gen. Bora-Komorowskiego do ul. Czerwony Dwór. Inwestycja jest konieczna ze względu na wiek wodociągu oraz korozję przyłączy. * od ul. Gen. Bora-Komorowskiego do ul. Czerwony Dwór*


Zakończono wymianę sieci wodociągowej w ul. Łukasiewicza

c.name

W listopadzie 2017 r. rozpoczęły się prace, których celem była wymiana sieci wodociągowej w ulicy Łukasiewicza. Wymiana była konieczna ze względu na wiek sieci i jej zły stan techniczny.


Przebudowa sieci wodociągowej na ul. Turystycznej w Gdańsku.

c.name

W grudniu 2017 r. rozpoczęto inwestycję mającą na celu przebudowę przewodu wodociagowego wzdłuż ulicy Turystycznej. Inwestycja zakończyła się na przełomie lutego i marca 2018 r.