Elektroniczne Biuro Obsługi KlientaeBOK

Aktualności


Ruszają prace w ulicy Długie Ogrody

c.name

*W dniu dzisiejszym (10 listopada 2017 r.)* wykonawca inwestycji dotyczącej budowy i przebudowy sieci i przyłączy wodociągowych w ul. Długie Ogrody – Przedsiębiorstwo Inżynieryjne „PŁÓWYSEP”, otrzyma zgodę GZDiZ Sp. z o.o. na zajęcie pasa drogowego w miejscu realizacji tej inwestycji.


Otwarto kolejny zdrój w Gdańsku!

c.name

30 października 2017 r. uroczyście otwarto kolejny, bo już 23, zdrój w Gdańsku – przy ul. Chlebnickiej, na tyłach Dworu Artusa.


Znamy skład jury konkursu "Dlaczego sieci nie lubią śmieci?"

c.name

30 października 2017 r. mija termin składania prac konkursowych.


Nowy termin składania prac w konkursie "Dlaczego sieci nie lubią śmieci?"

c.name

Zgodnie z par. 6 ust. 1 Regulaminu IV edycji konkursu „Dlaczego sieci nie lubią śmieci?” organizator zdecydował się dokonać zmiany w jego treści *POPRZEZ PRZESUNIĘCIE TERMINU PRZEWIDZIANEGO NA SKŁADANIE PRAC KONKURSOWYCH. NOWY TERMIN TO 30 PAŹDZIERNIKA 2017 r.*


Przygotowanie Fontanny Heweliusza na sezon zimowy

c.name

12 października 2017 r. dokonano wyłączenia Fontanny Heweliusza na okres zimowy. Tym samym oficjalnie zakończono czwarty sezon jej funkcjonowania.


Ogłoszono wyniki konkursu na zagospodarowanie Grodzy Kamiennej

c.name

20 września 2017, o godzinie 16.00 w siedzibie Stowarzyszenia Architektów Polskich Oddział Wybrzeże w Gdańsku zostały ogłoszone wyniki konkursu na opracowanie koncepcji urbanistyczno – architektonicznej siedziby miejskiej Spółki Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna przy ul. Grodza Kamienna 2 w Gdańsku.