Elektroniczne Biuro Obsługi KlientaeBOK

Aktualności


Znamy skład jury konkursu "Dlaczego sieci nie lubią śmieci?"

c.name

30 października 2017 r. mija termin składania prac konkursowych.


Nowy termin składania prac w konkursie "Dlaczego sieci nie lubią śmieci?"

c.name

Zgodnie z par. 6 ust. 1 Regulaminu IV edycji konkursu „Dlaczego sieci nie lubią śmieci?” organizator zdecydował się dokonać zmiany w jego treści *POPRZEZ PRZESUNIĘCIE TERMINU PRZEWIDZIANEGO NA SKŁADANIE PRAC KONKURSOWYCH. NOWY TERMIN TO 30 PAŹDZIERNIKA 2017 r.*


Przygotowanie Fontanny Heweliusza na sezon zimowy

c.name

12 października 2017 r. dokonano wyłączenia Fontanny Heweliusza na okres zimowy. Tym samym oficjalnie zakończono czwarty sezon jej funkcjonowania.


Ogłoszono wyniki konkursu na zagospodarowanie Grodzy Kamiennej

c.name

20 września 2017, o godzinie 16.00 w siedzibie Stowarzyszenia Architektów Polskich Oddział Wybrzeże w Gdańsku zostały ogłoszone wyniki konkursu na opracowanie koncepcji urbanistyczno – architektonicznej siedziby miejskiej Spółki Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna przy ul. Grodza Kamienna 2 w Gdańsku.


Uwaga! Zapraszamy do udziału w IV edycji konkursu - Dlaczego sieci nie lubią śmieci?

c.name

Przed nami *IV edycja konkursu edukacyjnego "Dlaczego sieci nie lubią śmieci?"*. Zadaniem uczestników konkursu jest ułożenie tekstu piosenki rap do gotowej bądź własnej melodii, wykonanie (solowe lub w grupie) tej piosenki oraz zapisanie utworu na dowolnym nośniku.


Start pilotażu kampanii "Miasto na detoksie”

c.name

W poniedziałek, 11 września 2017 r., odbyła się konferencja prasowa inaugurująca projekt pilotażowy Miasto na Detoksie, kampanii realizowanej w ramach międzynarodowego projektu NonHazCity.