Elektroniczne Biuro Obsługi KlientaeBOK

Aktualności


Przebudowa sieci wodociągowej w ul. Tamka i Falck Polonusa

c.name

Inwestycja rozpoczęła się 4 sierpnia 2017 r. Jej celem jest zapewnienie ciągłości dostaw wody dla mieszkańców w rejonie ulic Tamka i Falck Polonusa oraz poprawa jakości dostarczanej wody i zmniejszenie awaryjności sieci wodociągowej dzięki wymianie odcinka wodociągu z 1934 r.


Przebudowa sieci wodociągowej w ul. Wileńskiej

c.name

21 lipca 2017 r. rozpocząły się prace w celu przepudowy sieci wodociągowej w ulicy Wileńskiej. Inwestycja realizowana jest na odcinku od ul. Raciborskiego do zasuwy strefowej przy ul. Suwalskiej. Planowo prace powinny zakończyć się w styczniu 2018 r.


Dwa nowe zdroje w Śródmieściu

c.name

*4 sierpnia zostały oddane do użytku dwa zdroje w Śródmieściu - przy ul. Świetojańskiej i ul. Szafarnia. Nowe zdroje są pierwszymi, wybudowanymi w historycznej części Miasta Gdańska w ramach programu „Gdańskie fontanny i zdroje”.*


Nowy odcinek sieci kanalizacyjnej w dzielnicy Osowa

c.name

Zakończył się kolejny etap budowy kanalizacji sanitarnej w dzielnicy Osowa. Do nowo wybudowanej sieci mogą przyłączać się mieszkańcy ulic: Ateny, Barniewickiej, Chełmińskiej, Gnieźnieńskiej, Jutrzenki, Oriona i Penelopy.


UWAGA! Przetarg nieograniczony na dzierżawę nieruchomości

c.name

Spółka GIWK ogłasza przetarg pisemny nieograniczony na dzierżawę nieruchomości gruntowych połozonych w Gdańsku przy ul. Otomińskiej, tj działek nr 24/6, 24/5, 24/3 i 25/1, obr. 36.


Kolejne warsztaty dla dzieci z przygotowywania ekologicznych środków czystości

c.name

*W ramach realizacji kampanii „Miasto na detoksie”, która rozpoczęła się w Gdańsku 22 marca 2017 r. przeprowadziliśmy kolejne warsztaty dla dzieci z przygotowywania ekologicznych środków czystości.*