Elektroniczne Biuro Obsługi KlientaeBOK

Aktualności


Budowa układów drogowych wraz z kanalizacją deszczową oraz zbiornikiem retencyjnym Osowa II w Gdańsku Osowej- Etap II

c.name

Dnia 29.09.2017 r. przekazano teren budowy pod inwestycję mającą na celu budowę sieci i przyłączy kanalizacji sanitarnej dla mmeiszkańców ul. Nowy Świat.


Odwodnienie dzielnicy Kokoszki w Gdańsku.

c.name

Dnia 20.08.2018 r. rozpoczęto inwestycję mającą na celu odwodnienie dzielnicy Kokoszki w Gdańsku. W jej ramach przewidziano budowę zbiornika retencyjnego Strzelniczka II, regulację potoku Strzelniczka pomiędzy zbiornikami Strzelniczka II i Budowlanych II oraz budowę kanalizacji sanitarnej dla potrzeb schronicska dla zwierząt.


Zapraszamy do udziału w V edycji konkursu "Dlaczego sieci nie lubią śmieci?"

c.name

Rusza kolejna edycja konkursu ekologicznego "Dlaczego sieci nie lubią śmieci?". Tym razem przygotowaliśmy dla uczniów cykl darmowych warsztatów improwizacyjnych.


Budowa linii tramwajowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą w ulicy Nowej Bulońskiej Północnej w Gdańsku w ramach Gdańskiego Projektu Komunikacji Miejskiej – etap IVA

c.name

W dniu 19.04.2018 r. rozpoczęła się inwestycja mająca na celu połączenie południowej i północnej części Gdańska, budowę nowej linii tramwajowej, usprawnienie ruchu miejskiego oraz zwiększenie bezpieczeństwa. Inwestycja realizowana jest w ramach ,,Strategicznego programu transportowego dzielnicy południe w mieście Gdańsku”.


Budowa toalety publicznej przy wejściach na plaże nr 46, 48, 50, 60, 63, 75, 78 od Jelitkowa do Brzeźna w Gdańsku.

c.name

W dniu 19.02.2018 r. rozpoczęto inwestycję mającą na celu budowę toalety publicznej przy wejściach nr 46, 48, 50, 63 na plaży w Brzeźnie wraz z odpowiednią instalacją wodociągowo-kanalizacyjną, służącą do odprowadzania ścieków z nowo wybudowanych toalet.


Przebudowa sieci wodociągowej wraz z odtworzeniem nawierzchni drogowej w ul. Poznańskiej w Gdańsku, na odcinku od ul. Gen. Bora-Komorowskiego do ul. Czerwony Dwór

c.name

Z dniem 17.09.2018 r. rozpoczyna się inwestycja mająca na celu unowocześnienie sieci wodociągowej na odcinku od ul. Gen. Bora-Komorowskiego do ul. Czerwony Dwór. Inwestycja jest konieczna ze względu na wiek wodociągu oraz korozję przyłączy. * od ul. Gen. Bora-Komorowskiego do ul. Czerwony Dwór*