Elektroniczne Biuro Obsługi KlientaeBOK

Aktualności


Ogłoszono wyniki konkursu na zagospodarowanie Grodzy Kamiennej

c.name

20 września 2017, o godzinie 16.00 w siedzibie Stowarzyszenia Architektów Polskich Oddział Wybrzeże w Gdańsku zostały ogłoszone wyniki konkursu na opracowanie koncepcji urbanistyczno – architektonicznej siedziby miejskiej Spółki Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna przy ul. Grodza Kamienna 2 w Gdańsku.


Uwaga! Zapraszamy do udziału w IV edycji konkursu - Dlaczego sieci nie lubią śmieci?

c.name

Przed nami *IV edycja konkursu edukacyjnego "Dlaczego sieci nie lubią śmieci?"*. Zadaniem uczestników konkursu jest ułożenie tekstu piosenki rap do gotowej bądź własnej melodii, wykonanie (solowe lub w grupie) tej piosenki oraz zapisanie utworu na dowolnym nośniku.


Start pilotażu kampanii "Miasto na detoksie”

c.name

W poniedziałek, 11 września 2017 r., odbyła się konferencja prasowa inaugurująca projekt pilotażowy Miasto na Detoksie, kampanii realizowanej w ramach międzynarodowego projektu NonHazCity.


Przebudowa sieci wodociągowej w ul. Tamka i Falck Polonusa

c.name

Inwestycja rozpoczęła się 4 sierpnia 2017 r. Jej celem jest zapewnienie ciągłości dostaw wody dla mieszkańców w rejonie ulic Tamka i Falck Polonusa oraz poprawa jakości dostarczanej wody i zmniejszenie awaryjności sieci wodociągowej dzięki wymianie odcinka wodociągu z 1934 r.


Przebudowa sieci wodociągowej w ul. Wileńskiej

c.name

21 lipca 2017 r. rozpocząły się prace w celu przepudowy sieci wodociągowej w ulicy Wileńskiej. Inwestycja realizowana jest na odcinku od ul. Raciborskiego do zasuwy strefowej przy ul. Suwalskiej. Planowo prace powinny zakończyć się w styczniu 2018 r.


Dwa nowe zdroje w Śródmieściu

c.name

*4 sierpnia zostały oddane do użytku dwa zdroje w Śródmieściu - przy ul. Świetojańskiej i ul. Szafarnia. Nowe zdroje są pierwszymi, wybudowanymi w historycznej części Miasta Gdańska w ramach programu „Gdańskie fontanny i zdroje”.*