Elektroniczne Biuro Obsługi KlientaeBOK

Aktualności


Przebudowa odcinka sieci wodociągowej W200 w ul. Wosia Budzysza

c.name

Dnia 08.06.2018 rozpoczęła się inwestycja mająca na celu wymianę odcinka istniejącej sieci wodociągowej z azbestocementu. Realizowana jest we współpracy z Dyrekcją Rozbudowy Miasta Gdańska, w ramach zadania pn. „Przebudowa infrastruktury tramwajowej w ul. Budzysza, Stryjewskiego i Nowotnej w Gdańsku w ramach Gdańskiego Projektu Komunikacji Miejskiej – etap IVa”


BUDOWA KANALIZACJI SANITARNEJ I WODOCIĄGU W UL. BESKIDZKIEJ W GDAŃSKU.

c.name

Dnia 07.05.2018 r. rozpoczęła się inwestycja mająca na celu wybudowanie sieci wodociągowej i przyłączy wodociągowych, by zaopatrzyć w wodę z sieci miejskiej posesje przy ul. Beskidzkiej. Inwestycja obejmuje też wybudowanie sieci i przyłączy kanalizacyjnych, by móc odprowadzać ścieki do kanilizacji sanitarnej.


Budowa układów drogowych wraz z kanalizacją deszczową oraz zbiornikiem retencyjnym Osowa II w Gdańsku Osowej- Etap II

c.name

Dnia 29.09.2017 r. przekazano teren budowy pod inwestycję mającą na celu budowę sieci i przyłączy kanalizacji sanitarnej dla mmeiszkańców ul. Nowy Świat.


Odwodnienie dzielnicy Kokoszki w Gdańsku.

c.name

Dnia 20.08.2018 r. rozpoczęto inwestycję mającą na celu odwodnienie dzielnicy Kokoszki w Gdańsku. W jej ramach przewidziano budowę zbiornika retencyjnego Strzelniczka II, regulację potoku Strzelniczka pomiędzy zbiornikami Strzelniczka II i Budowlanych II oraz budowę kanalizacji sanitarnej dla potrzeb schronicska dla zwierząt.


Zapraszamy do udziału w V edycji konkursu "Dlaczego sieci nie lubią śmieci?"

c.name

Rusza kolejna edycja konkursu ekologicznego "Dlaczego sieci nie lubią śmieci?". Tym razem przygotowaliśmy dla uczniów cykl darmowych warsztatów improwizacyjnych.


Budowa linii tramwajowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą w ulicy Nowej Bulońskiej Północnej w Gdańsku w ramach Gdańskiego Projektu Komunikacji Miejskiej – etap IVA

c.name

W dniu 19.04.2018 r. rozpoczęła się inwestycja mająca na celu połączenie południowej i północnej części Gdańska, budowę nowej linii tramwajowej, usprawnienie ruchu miejskiego oraz zwiększenie bezpieczeństwa. Inwestycja realizowana jest w ramach ,,Strategicznego programu transportowego dzielnicy południe w mieście Gdańsku”.