Elektroniczne Biuro Obsługi KlientaeBOK

Aktualności


Sprzątanie Pasa Nadmorskiego

c.name

Zapraszamy VI klasy szkół podstawowych z Wrzeszcza, Jelitkowa, Zaspy, Przymorza oraz Oliwy do wzięcia udziału w Sprzątaniu Pasa Nadmorskiego, które odbędzie się 16 września 2011 roku z okazji Międzynarodowego Dnia Sprzątania Świata.


Fotorelacja z Wieczoru Industrialnego

c.name

Fotorelacja z Wieczoru Industrialnego GIWK. Dziękujemy mieszkańcom Gdańska za udział w przedsięwzięciu. Zachęcamy również do obejrzenia zdjęć na: http://galeria.trojmiasto.pl/Wieczor-Industrialny-i221554.html[1] oraz http://nadmorski24.pl/index.php/rozrywka,4532,industrialnie-na-gdanskiej-starowce.-zobacz-zdjecia [2] [1] http://galeria.trojmiasto.pl/Wieczor-Industrialny-i221554.html [2] http://nadmorski24.pl/index.php/rozrywka,4532,industrialnie-na-gdanskiej-starowce.-zobacz-zdjecia


Wieczór Industrialny GIWK

c.name

Zapraszamy na "Wieczór Industrialny GIWK", który odbędzie się 20.08.2011, od godziny 17.30 na ulicy Długi Targ w Gdańsku.


Zwyciężył Projekt nr 2

c.name

Gdańscy internauci oraz mieszkańcy Wyspy Sobieszewskiej wybrali wariant architektoniczny wieżowego zbiornika wody, który powstanie u zbiegu ulicy Turystycznej i Lazurowej. W internetowym głosowaniu na stronie internetowej www.giwk.pl wzięło udział 3406 osób.


Baltic Games, Gdańsk 2011

c.name

Zakończył się Festiwal Sportów Ekstremalnych, Baltic Games 2011, którego partnerem był GIWK.


Wernisaż "Wodą przez bloki"

c.name