Elektroniczne Biuro Obsługi KlientaeBOK

Aktualności


Zakończenie międzynarodowego projektu PURE w Gdańsku.

c.name

Przez prawie 3 lata Miasto Gdańsk było partnerem międzynarodowego projektu PURE (Project on Urban Reduction of Eutrophication - Projekt dot. zmniejszenia eutrofizacji wód powodowanych zanieczyszczeniami z terenów zurbanizowanych). Celem projektu było zmniejszenie ładunku fosforu w oczyszczonych ściekach odprowadzanych do Morza Bałtyckiego oraz zagospodarowanie osadów ściekowych. Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna jako właściciel Oczyszczalni Ścieków Gdańsk Wschód została zaproszona do udziału w projekcie.


Fontanna na Placu Heweliusza

c.name

W rejonie, w którym stanie fontanna upamiętniająca Gdański projekt wodno-ściekowy trwają badania archeologiczne. Prowadzi je firma DANTISCUM z Gdańska. Potrwają do końca listopada tego roku.


25-26 października 2012 r. - Pomorskie Dni Energii w Gdańsku

c.name

Zapraszamy do udziału w Pomorskich Dniach Energii, podczas których zaprezentujemy instalację do odzysku energii z biogazu, która powstała na terenie Oczyszczalni Ścieków Gdańsk Wschód.


Woda na Wyspie Sobieszewskiej

c.name

Od września 2012 roku znaczna część mieszkańców Wyspy Sobieszewskiej zaopatrywana jest z ujęcia głębinowego Lipce. Przedstawiamy odpowiedzi na najczęstrze pytania mieszkańców tej dzielnicy dotyczące jakości wody.


Kończymy pierwszy sezon nowych zdrojów

c.name

Za nami pierwsze miesiące działania zdrojów, które w lipcu tego roku postawiliśmy w pasie nadmorskim. Dzisiaj zdroje zostały przygotowane do sezonu zimowego i czasowo wyłączone z użycia.


Spotkanie obywatelskie w dzielnicach Strzyża i VII Dwór

c.name

Zapraszamy do naszego punktu informacyjnego podczas spotkania obywatelskiego "Mój dom, moja dzielnica, moje miasto" z mieszkańcami dzielnic Strzyża i VII Dwór.