Elektroniczne Biuro Obsługi KlientaeBOK

Aktualności


Spotkanie obywatelskie w dzielnicy Piecki-Migowo

c.name

Zapraszamy do naszego punktu informacyjnego podczas spotkania obywatelskiego "Mój dom, moja dzielnica, moje miasto" z mieszkańcami dzielnicy Piecki-Migowo.


Kolejne inwestycje kanalizacyjne w Osowej

c.name

*Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o. podpisała umowę na budowę kanalizacji sanitarnej w dzielnicy Osowa. Wykonawcą prac będzie wyłoniona w drodze przetargu firma EKO - BET Sp. z o.o. ze Złocieńca.*


Zapraszamy do korzystania ze zdrojów

c.name

Wczoraj uroczyście otworzyliśmy nowe zdroje uliczne. W czterech punktach nadmorskiego deptaka postawiliśmy urządzenia, dzięki którym latem można łatwo ugasić pragnienie.


Gdynia DesignDays. Wybór gdańszczan doceniony!

c.name

Zdrój uliczny, który zwyciężył w konkursie "Łyk zdrowej wody nad morzem" i już niebawem stanie w Pasie Nadmorskim został doceniony w środowisku projektantów. Prezentowany jest na tegorocznym Gdynia DesignDays, jako przykład mądrego projektowania przestrzeni publicznej. Stanowi element wystawy "Ładny kraj". Przypominamy, że sylwetkę poidełka wybrali gdańszczanie spośród trzech finałowych projektów najlepiej ocenionych przez profesjonalne jury.


Promocja zdrowej wody podczas festynu na Wyspie Sobieszewskiej

c.name

30 czerwca odwiedziliśmy Sobieszewski Festyn Rodzinny. Pojawiliśmy się tam z informacjami na temat budowy nowego wodociągu. Najmłodszych uczestników zaprosiliśmy do udziału w warsztatach ekologicznych.


Konkurs "Postaw na OZE" rozstrzygnięty

c.name

Kilkumiesięczna praca uczniów i organizatorów konkursu przyniosła oczekiwany efekt.