Elektroniczne Biuro Obsługi KlientaeBOK

Aktualności


Zakończenie prac w ul. Złotników

c.name

Wspólnie z Dyrekcją Rozbudowy Miasta Gdańska zakończyliśmy inwestycję polegającą na przebudowie sieci wodociągowej oraz modernizacji jezdni i chodników w ul. Złotników w Gdańsku.


Prace w ul. Letnickiej i ul. Wyzwolenia

c.name

Do około końca października będzie realizowana rozbudowa kanalizacji sanitarnej w rejonie ulicy Letnickiej i Wyzwolenia.


Sportowy jubileusz wodociągów. VI bieg do źródeł już za nami.

c.name

*W sobotę, 15 czerwca odbył się najbardziej wodny spośród wszystkich pomorskich biegów. W pasie nadmorskim, na dwóch dystansach wystartowało prawie półtora tysiąca zawodników. Większość z nich pobiegła w niebieskich koszulkach, by uczcić 15-lecie spółki wodociągowej GIWK.*


Prace w ul. Przędzalniczej oraz Św. Ducha

c.name

Do około końca sierpnia będą realizowane prace związane z przebudową kanału sanitarnego na podwórkach kamienic przy ul. Św. Ducha oraz w ul. Przędzalniczej. Przedsięwzięcie pozwoli na zmniejszenie awaryjności sieci oraz poprawę sprawności odprowadzania ścieków z posesji.


Koniec utrudnień na Trakcie św. Wojciecha

c.name

5 dni przed zakładanym terminem udało się zakończyć prace kanalizacyjne na Trakcie Św. Wojciecha. Wcześniej został tu wprowadzony ruch wahadłowy z sygnalizacją świetlną na pasie w kierunku Gdańska za węzłem Lipce (na wysokości posesji nr 331).


Zachody słońca na Zbiorniku Kazimierz

c.name

Ruszyły zapisy na zajęcia edukacyjne organizowane w Zbiorniku Wody Kazimierz, który w tym sezonie będzie dostępny od 15 czerwca do 18 sierpnia. Nowością w tym roku są wejścia w soboty o godzinie 20:00. Tym samym będzie to okazja, aby podziwiać zachód słońca 10 metrów powyżej koron drzew.