Elektroniczne Biuro Obsługi KlientaeBOK

Aktualności


Budowa wewnętrznego układu drogowego na terenie PCI

c.name

Dnia 17.04.2018 r. rozpoczęła się inwestycja mająca na celu wybudowanie sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej , wzdłuż nowo budowanej ul. Andruszkiewicza , na potrzeby obsługi terenów PCI.


Przebudowa odcinka sieci wodociągowej W200 w ul. Wosia Budzysza

c.name

Dnia 08.06.2018 rozpoczęła się inwestycja mająca na celu wymianę odcinka istniejącej sieci wodociągowej z azbestocementu. Realizowana jest we współpracy z Dyrekcją Rozbudowy Miasta Gdańska, w ramach zadania pn. „Przebudowa infrastruktury tramwajowej w ul. Budzysza, Stryjewskiego i Nowotnej w Gdańsku w ramach Gdańskiego Projektu Komunikacji Miejskiej – etap IVa”


BUDOWA KANALIZACJI SANITARNEJ I WODOCIĄGU W UL. BESKIDZKIEJ W GDAŃSKU.

c.name

Dnia 07.05.2018 r. rozpoczęła się inwestycja mająca na celu wybudowanie sieci wodociągowej i przyłączy wodociągowych, by zaopatrzyć w wodę z sieci miejskiej posesje przy ul. Beskidzkiej. Inwestycja obejmuje też wybudowanie sieci i przyłączy kanalizacyjnych, by móc odprowadzać ścieki do kanilizacji sanitarnej.


Budowa układów drogowych wraz z kanalizacją deszczową oraz zbiornikiem retencyjnym Osowa II w Gdańsku Osowej- Etap II

c.name

Dnia 29.09.2017 r. przekazano teren budowy pod inwestycję mającą na celu budowę sieci i przyłączy kanalizacji sanitarnej dla mmeiszkańców ul. Nowy Świat.


Odwodnienie dzielnicy Kokoszki w Gdańsku.

c.name

Dnia 20.08.2018 r. rozpoczęto inwestycję mającą na celu odwodnienie dzielnicy Kokoszki w Gdańsku. W jej ramach przewidziano budowę zbiornika retencyjnego Strzelniczka II, regulację potoku Strzelniczka pomiędzy zbiornikami Strzelniczka II i Budowlanych II oraz budowę kanalizacji sanitarnej dla potrzeb schronicska dla zwierząt.


Zapraszamy do udziału w V edycji konkursu "Dlaczego sieci nie lubią śmieci?"

c.name

Rusza kolejna edycja konkursu ekologicznego "Dlaczego sieci nie lubią śmieci?". Tym razem przygotowaliśmy dla uczniów cykl darmowych warsztatów improwizacyjnych.