Elektroniczne Biuro Obsługi KlientaeBOK

Aktualności


Stwórz ekologiczny plakat i wykreuj gdańską kampanię społeczną

c.name

Plakaty na temat szkodliwości mikroplastików lub sposobów jego eliminacji pojawią się w Gdańsku. Ich autorami będą laureaci 6. edycji gdańskiego konkursu „Dlaczego sieci nie lubią śmieci”.


Przebudowa wodociągu w ul. Ujeścisko

c.name

Wspólnie z Dyrekcją Rozbudowy Miasta Gdańska rozpoczynamy inwestycję w ul. Ujeścisko w Gdańsku.


W piątek 14 sierpnia biuro będzie nieczynne

c.name

W związku z przypadającym w sobotę 15.08.2020 świętem ustawowo wolnym od pracy, zgodnie z obowiązującymi przepisami, w najbliższy piątek 14.08.2020 biuro Spółki będzie nieczynne. * Zachęcamy do kontaktu w pozostałe dni. * * *


Miasto na detoksie w finale międzynarodowego konkursu

c.name

*Dofinansowany ze środków UE projekt NonHazCity, w ramach którego powstała gdańska kampania Miasto na detoksie, znalazł się w finałowej szóstce konkursu Interreg 30 years Project Slam na najlepszy w projekt w 30-letniej historii programu Interreg Europe. *


Zakończenie prac w gdańskim Jasieniu

c.name

Zakończyła się kolejna inwestycja w ramach Gdańskiego projektu wodno-ściekowego etap III, dofinansowanego ze środków POiŚ Unii Europejskiej. Prace zostały zrealizowane w ul. Kartuskiej na odcinku pomiędzy ul. Zwierzyniecką a ul. Szczytników oraz w ulicy Borsuczej i Rysiej.


Zamknięcie ul. Kamienna Grobla do 24 lipca

c.name

Do 24 lipca 2020 r. został przedłużony termin zamknięcia ul. Kamienna Grobla w Gdańsku. W tym czasie nadal obowiązują objazdy w ciągu ulic Długie Ogrody i Podwale Przedmiejskie.