2015-03-18

Aktualności

MODA NA GDAŃSKĄ WODĘ CZYLI OBCHODY ŚWIATOWEGO DNIA WODY

Prowadzimy kampanie „Moda na gdańską wodę”, w której udowadniamy, że  picie wody, to trend nie tylko tego sezonu !

moda_na_wode

Prowadzimy kampanie „Moda na gdańską wodę”, w której udowadniamy, że  picie wody,i racjonalne nią gospodarowanie to najgorętszy trend nie tylko tego sezonu, ale obowiązujący ponadczasowo. Tym bardziej, że wciąż działamy na rzecz utrzymania jej wysokiej jakości.Woda to niekwestionowany element nowoczesnego, zdrowego i modnego stylu bycia dlatego przygotowaliśmy specjalną aplikację, która pozwala na kreowanie ubrań i przedmiotów z wodnymi hasłami i rysunkami. Każdy może stać się twórcą gdańskiego wodnego designu i zaprojektować:

  • koszulkę,
  • bluzę,
  • czapkę
  • szklankę,
  • siatkę,
  • butelkę, czy przypinkę.

Projekty zostaną  poddane głosowaniu internetowemu, a te, które zdobędą największą liczbę głosów zostaną wyprodukowane. Projektować można na stronie: www.modanawode.pl

Głosowanie na projekty potrwa do 12 kwietnia.

Oddając swój głos wspierasz projekt wodno-sanitarny WASH Polskiej Akcji Humanitarnej, którego celem jest zapewnienie pomocy na terenie Sudanu Południowego, Syrii i Somali gdzie problemy z dostępem do wody są ogromne.

To nie koniec atrakcji!

Jednym z elementów obchodów Światowego Dnia Wody jest happening, który odbędzie się w piątek, 20 marca w okolicach Cinema City Krewetka, w godzinach od 11:00 do 15:00.

Na uczestników wydarzenia czeka wiele niespodzianek, które pozwolą przekonać się, że woda jest modna!

 

Więcej o Światowym Dniu Wody i Kampanii „Moda na gdańską wodę”

na: www.blizejzrodel.pl

 

 

 

do góry