2015-06-16

Aktualności

Otwarcie zbiornika wieżowego na Wyspie Sobieszewskiej już jesienią

Budowa wieżowego zbiornika wody tzw. wieży ciśnień na Wyspie Sobieszewskiej dobiega końca. Zanim obiekt będzie mógł w pełni cieszyć turystów i mieszkańców Gdańska, muszą zostać zakończone wszystkie niezbędne procedury związane z przekazaniem inwestycji do użytkowania.

pttk_2_kompress

W centrum Wyspy Sobieszewskiej pojawiły się nowe tablice PTTK, na których znajduje się informacja o możliwości korzystania z najwyższej kondygnacji zbiornika wieżowego przy ul. Lazurowej. Wszyscy chętni do podziwiania widoków z  " wieży " będą mieli okazję odwiedzić ją już jesienią. O dokładnej dacie jej otwarcia dla wielbicieli walorów przyrodniczych Wyspy i  " ujęć z lotu ptaka " poinformujemy wkrótce.

Przypominamy, że wizyty na zbiorniku będą możliwe dla grup od 10 do 15 osób. Zapisy na wizyty będą odbywały się przy pomocy formularza udostępnionego na naszej stronie oraz  telefonicznie bezpośrednio u przewodnika (każdy będzie mógł zapisywać się indywidualnie, ale wizyta odbędzie się po uformowaniu się grupy o odpowiedniej liczebności). 

Regulamin zapisów i inne informacje związane z możliwością korzystania z najwyższej kondygnacji wieży będziemy publikować na bieżąco.

do góry