2015-04-08

Aktualności

Startują zapisy do II BIEGU DO ŹRÓDEŁ

06.06.2015/ PARK JELITKOWSKI W GDAŃSKU/ II BIEG DO ŹRÓDEŁ

tytul_biegu

W pierwszą sobotę czerwca pas nadmorski ponownie stanie się centrum aktywnego wypoczynku. Wszystko to za sprawą drugiej edycji BIEGU DO ŹRÓDEŁ.

Bieg Główny 10 km - to bieg z pomiarem czasu. Mogą się do niego zgłaszać osoby od 16 roku życia za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych. Trasa Biegu Głównego została przygotowana wzdłuż nadmorskich alejek i podzielona na dwie pętle. Ze względu na specyfikę pasa nadmorskiego w biegu obowiązuje limit uczestników- 500 osób.  Każdy z nich otrzyma:

  • pamiątkowy medal,
  • profesjonalną koszulkę
  • i  przydatny gadżet biegowy

Biegacze będą nagradzani w klasyfikacji generalnej i klasyfikacjach wiekowych. Do wygrania bony do popularnego sklepu sportowego.

Zapisy na stronie www.biegdozrodel.pl potrwają do 15 maja. Opłata startowa wynosi 30 złotych.

Bieg Rodzinny  3,5 km- to otwarty bieg rodzinny, który odbywa się w formule run for fun. W biegu może uczestniczyć każdy, nie ma ograniczeń wiekowych. Do biegaczy rekreacyjnych mogą dołączyć także miłośnicy Nordic Walking. Dla uczestników biegu przewidziany jest pakiet startowy, w którym znajdzie się miła niespodzianka.

Zapisy na stronie www.biegdozrodel.pl trwają do 31 maja.  Uczestnictwo w biegu jest bezpłatne.

Uczestnicy obu biegów wezmą udział w losowaniu ponad 20 nagród rzeczowych. NAGRODA SPECJALNA TO TABLET !

 

II BIEG DO ŹRÓDEŁ to oferta skierowana nie tylko do biegaczy. Na odwiedzających Park Jelitkowski czeka bogata oferta piknikowa. Rodzinny piknik,  został podzielony na symboliczne strefy – źródła , do których zmierzają uczestnicy biegu:

  • źródło energii,
  • źródło wiedzy
  • i źródło relaksu

Na uczestników pikniku czekają ciekawe warsztaty, eksperymenty i zajęcia ruchowe, a na najbardziej strudzonych  aktywnością fizyczną– masażyści i leżaki piknikowe. Oczywiście nie zabraknie gdańskiej wody ! Będzie ona serwowana z z mobilnego saturatora. Gaszący pragnienie otrzymają także premierowy numer czasopisma o gdańskiej wodzie- WODASHION.

 

 

POBIEGNIJ Z NAMI DO ŹRÓDEŁ I ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ

WWW.BIEGDOZRODEL.PL

 

do góry